Genel Sosyal Medya

Ücretsiz YouTube Eğitim Seti

Son zamanlarda adından sıklıkla duyuran YouTube için birçok açıklamalar yapıldı. Hal böyle olunca birçok kişi YouTuber olmak istiyor ve Youtubeye nasıl başlamalıyım diye soruyor işte bu gibi sorulara en doğru ve net cevabı vermek için sizlere ücretsiz YouTube eğitim seti hazırladım. Bu eğitim seti ile birlikte ücretsiz olarak YouTube hakkında bilinmesi gerekenler neler detaylı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Bu eğitim setindeki amacım YouTube üzerindeki tüm bilgilerimi toparlayarak, tek tek bir içerikler oluşturmaktı. Bunun sonucunda sizlere nelerden bahsettim kısa kısa link paylaşımları da yaparak paylaşım yapacagım. Sizin de kafanıza takılan bir nokta olursa yorum kısmına düşüncelerinizi de ayrıca belirtebilirsiniz. Gelin şimdi konuyu daha fazla uzatmadan eğitim setinden bahsedelim…

  • Youtube İçin Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Bu makale yazımda Youtube başlayım ama nasıl? Sorusuna karşın sizlere detaylı bir şekilde anlatmış olduğum makale yazısı ele aldım. Anlatmış olduğum ekipmanlar sayesinde temel ve orta seviye de ihtiyacınız karşılanmış olacaktır.

Makale yazıma ulaşmak için tıklayınız.  • YouTube Kanal Tanıtımı Nasıl Sağlanır?

YouTube kanalı açtık, içinde haftalık veya günlük olarak paylaşımlar yapıyoruz ancak insanlara tam olarak kendimizi tanıtamadık ne yapmalıyız? Kanal tanıtımını yaparken nasıl daha çok kitleye ulaşabiliriz gibi gelen sorulara bu makale yazımda sizler için cevap aradım. Buradan  makalemi de okuyarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • YouTube Nereden Nasıl Başlamalıyım?

Belki de ilk kanal açacakların aklına ilk gelen sorulardan birisi de YouTube nereden veya nasıl başlamalıyım dır. Bu soruya yine en iyi cevabı verecek olan sizler olduğunu unutmayın. Ben buradan ne yazarsam yazayım tam olarak sizin istediğinizi yansıtmam. En iyi yol sizin keyif alarak video çekeceğiniz ve ilgi duyacağınız alan olacaktır.

Makalenin devamına ulaşmak için tıklayınız.

Ücretsiz YouTube Eğitim Seti

Ücretsiz YouTube Eğitim Seti

  • YouTube Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

YouTube kanalımızı açtık, videolar çekiyoruz ve belirli bir abone sayısına ulaştıktan sonra, az da olsa yapmış olduğumuz bu işten para kazanmak isteriz. İşte böyle bir durumda YouTube den para kazanacağımız çeşitli yollar mevcuttur. Bu yollardan detaylı bir şekilde anlattığım bu makaleme buradan ulaşabilirsiniz.

Not: YouTube için bildiklerimi anlatmış olduğum bu eğitim setinde sizlerinde katkı sağlamak istediği bir nokta olursa yorum kısmına belirtmekten lütfen çekinmeyin. Bilgi paylaştıkça güçlü olduğunu kesinlikle unutmayalım. Ayrıca detaylı bir şekilde bilgi almak istediğiniz bir konu olursa lütfen info@osmanalkan.com.tr adresine mail atmaktan da çekinmeyin. Bir sonraki eğitim setinde görüşmek üzere keyifli okumalar dilerim.

Paylaşabilirsin (:

Bunları da beğenebilirsin

YORUM YOK

Yorum Yap..