Genel Girişimcilik

Ücretsiz Sanal Kütüphanecilik Başlatıyorum!

Bundan birkaç gün önce yayınlamış olduğum bloguculuk ta yeni serüven başlatıyorum adlı makale yazımı okumuşsunuzdur. Yapmış olduğum ilk değişiklik olarak teknoloji destek sayfamı aktif hale getirdim. Burada sizlerden gelen sorulara elimden geldiğince cevaplar yazmaya özen gösteriyorum. Bunun yanı sıra, ücretsiz sanal kütüphanecilik olayını başlatmayı hedefliyorum. Şuan alt yapısı ile uğraştığımı söyleyebilirim. Gelin şimdi ücretsiz sana kütüphaneciliği detaylı bir şekilde incelemeye çalışalım.

Ücretsiz Sanal Kütüphanecilik Nedir?

Sanal kütüphanecilik’ten kastım sizlere daha özel ve kişisel olarak paylaşmayı düşündüğüm özel bir alan olarak belirlediğimi söyleyebilirim. Burada kişisel blogumu kurma amacımda da olduğu gibi daha çok teknolojik, siber güvenlik, mobil, sosyal medya, donanım, yazılım, web master, girişimcilik gibi çeşitli alanlarda konular olacağını söylemeliyim.

Bu kütüphanenin içinde sizlere son güncel sürümlere uygun bir şekilde çeşitli makale yazıları ve paylaşımlar görebileceksiniz. Bunun yanı sıra, yerel ve küçük işletmeler için instagram paylaşım alanları oluşturacagım. Hazır şablonlar sayesinde grafik tasarım alanında fazla bilgisi olmayan kişiler de bu tasarımlardan faydalanarak grafikler hazırlayabilecekler.

Ayrıca aylık olarak güncellemesini yapacağım sanal kütüphanemiz sayesinde sizler de katkı sağlamak istediğiniz konularda benimle mail adresim üzerinden iletişime geçerek, makale yazıları veya farklı alanlarda ki çalışmalarınızı sunabileceksiniz.

Ücretsiz Sanal Kütüphanecilik Nedir?

Peki Sanal Kütüphanecilik Ne Zaman Devreye Girecek?

Duyurusunu yayınlayacağım bu makale yazısında da bulabileceksiniz. Ayrıca beni sosyal medya hesaplarımdan da takibe alarak oradan da sanal kütüphanecilik ile alakalı olarak paylaşımlarım görüntüleyebilirsiniz.

Zaman olarak net bir tarih veremiyorum. İş yoğunluğun dan kaynaklı olarak en geç 15 gün içerisinde kodlama kısmını tamamlayarak aktif bir şekilde kullanımınıza sunmayı hedefliyorum.

Not: Sizlerinde bu konuda neler düşündüğünüz benim için çok büyük önem arz ediyor. Sanal Kütüphane fikrim hakkında sizler de bu yazım altına yorum yaparak görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca blogculukta başlatmış olduğum bu yeni serüvende olmasını istediğiniz farklı bir çalışma var ise mail atarak veya yorum kısmından bana ulaşarak bildirebilirsiniz.

Paylaşabilirsin (:

Bunları da beğenebilirsin

2 Comments

 • Reply
  Mehmet
  13 Kasım 2018 at 19:41

  Emeginize sağlık. Sizi yakından takip ediyorum, güzel paylaşımlar yapıyorsunuz

  • Reply
   OsmanALKAN38
   17 Kasım 2018 at 19:05

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, Mehmet bey.

  Yorum Yap..