Genel Girişimcilik

Soru- Cevap Portalım Açıldı!

Bir önceki yazımı okumuş iseniz blogculukta yeni bir serüvene geçtiğimi ve çeşitli değişiklikler yaparak Türkiye’deki en iyi kişisel bloglar arasına girmeyi hedeflediğimi söylemiştim. Bu alanda ilk çalışmalarımı yaparak soru cevap portalımın açılışını yapmış bulunuyorum.

Soru-Cevap Portal genel olarak bloğumu ziyaret eden kullanıcılarım daha hızlı ve sorunlarına çözüm bulmak adına yapmış olduğum bir destek sayfasıdır. Bu sayede bloğumu ziyarete gelen kullanıcılar destek sayfasından bana daha hızlı bir şekilde ulaşabilecek ve sorularını bana iletecektir.

Ayrıca soru-cevap destek sayfama çok rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, 1 dk gibi kısa bir süre de soru cevap portalım üye olmanızdır. Belirlemiş olduğum kategorilere sorularınızı yönlendirebilecek-siniz. E-mail adresime gelen soruları burada açmış olduğum başlıklar da soru- cevap şeklinde ilerleyerek daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyorum.

Soru- Cevap Portalım Açıldı!

Soru- Cevap Portalım Açıldı!

Birbirinden değişik kategoriler ile istediğiniz soruları buradan sorabilir ayrıca destek sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ile iç içe bir şekilde sohbet havasında karşılaşmış olduğunuz; teknoloji, web master, girişimcilik, sosyal medya da karşılaştığınız sorunlar, kişisel gelişim, önerilenler adı altında paylaşımlar yapabileceksiniz.

Diğer Gelişmeler

Sizlerde soru-cevap portalımız’da olmasını istediğiniz bir kategori var ise mail adresim olan info@osmanalkan.com.tr adresinden bana ulaşabilir görüş ve önerilerinizi de belirtebilirsiniz.

Ayrıca son olarak önceden de duyurmuş olduğum kişisel bloğumun mobil uygulamasını en kısa sürede çalışmasını tamamlayıp değerli okurlarım için İos ve Android uygulama marketlerine ekleyerek ücretsiz bir şekilde kullanmanızı sağlamaya çalışacağım. Bunu da duyur masam olmazdı 🙂

Paylaşabilirsin (:

Bunları da beğenebilirsin

YORUM YOK

Yorum Yap..