Samsung Galaxy X Nedir? Özellikleri Nelerdir? 3

Samsung Galaxy X Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Dünyada markalaşmış bir isim olarak kabul gören Samsung şimdi yeni bir telefon tanıtımı ile ilgili hazırlık yapıyor. Bu çalışmada Samsung’un yeni modeli  Samsung Galaxy X olacak. Diğer galaxy modellerine baktığımızda biraz daha farklı ve ilklere sahne olacak özellikleri ile bir arada olacak gibi duruyor. Kendine has ve özgün özellikleri olacağı belirtilen Samsung Galaxy X ‘lerin en önemli özelliği’de Katlanabilir olacağı söylenmektedir.  Katlanabilir ekranlarda ‘prototipi’ gösterilmiş olsa’da, Samsung galaxy üretiminde ilk defa katlanabilir telefon özelliğini sunacaktır.

Samsung Galaxy X Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy X Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy X Özellikleri

Samsung’un en üst yöneticisi olan, Koh Dong-jin tarafından da onaylanan bu model  tam anlamıyla Aplle’nin çıkarmış olduğu İphone X e rakip olarak piyasaya sürülmesi beklenmektedir. İphone X de olan en büyük tam ekran özelliğine karşı,  Galaxy X katlanabilir ekran özelliğini öne sürerek Akıllı telefon özelliği ile satışa sunulacaktır. Samsung Galaxy X 2017 yılının son aylarına doğru da tanıtımının yapılması beklenmektedir.

Samsung Galaxy X Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy X Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yeni çıkacak bu ürün ile ilkleri bir arada bulundurduğu için ses getiren bir akllı katlanabilir telefon olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor.Samsung Galaxy X’in söylentilere göre diğer bir özelliği, 5 veya 7 inç ekran boyutu özelliği ile tablet benzeri telefon olacak gibi gözüküyor. Telefonun ne kadar bir ücrete satın alınacağına dair araştırma yaptığımızda, telefon birçok ilkleri bünyesinde barındıracağı için biraz daha maddi açıdan pahalı olacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak