İnstagram Para Kazanma Yöntemleri 2

İnstagram Para Kazanma Yöntemleri

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Sosyal medya üzerinden çeşitli yollar ile para kazanmak, her sosyal medya kullanıcısı için, önemli bir etken olduğunu söylemeden geçemeyiz. Hem bizim için önemli olarak gördüğümüz anılarımızı, sosyal medya hesaplarımız ile paylaşarak yapmış olduğumuz çeşitli etkinlik ve faaliyetleri çevremize, arkadaşlarımıza vb. duyuruyoruz hem de bu paylaşımların yanı sıra gelecek olan sponsor anlaşmalar veya tanıtım ürünleri ile sayfamızı veya kişisel hesabımızı geliştirmiş oluyoruz.

Aslında sosyal medya hesaplarından para kazanmak deyince, sadece ünlü kişiler veya sosyal medya fenomenleri para kazandığı şeklinde yanlış bir kanı oluşmaktadır. Bu durum için sadece ünlü veya sosyal medya fenomeni olmaya gerek yoktur. Gelin şimdi İnstagram para kazanma yöntemleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi paylaşımında bulunalım.

Aktif ve Etkin Kullanıcı Olun

Sosyal medya hesaplarınızdan para kazanmak istiyorsanız hesaplarınız da belli aralıklar ile sürekli paylaşımlar yapınız. Paylaşımlar yaparken ne tür bir hesap olduğunuzu da kafanızda canlandırın. Ne tür bir hesap derken, vlog paylaşımları, gezi anıları, bilgi paylaşımı vb. alanda bir kategori belirleyerek paylaşım yapmanız sosyal medya dan hem belirlemiş olduğunuz alanda takipçi kazanmanıza sebep olacak hem de sizinle sponsor anlaşmalar yapmak isteyenlere daha kısa bir süre içinde ulaşmalarınıza sebep olacaktır.

Daha Geniş Kitlelere Hitap Edin

Sosyal medya hesaplarınızda, daha geniş bir kitleye hitap etmek her kullanıcının öncelikli olarak hedefidir. Eğer sosyal medya üzerinde daha büyük kitlelere hitap etmek istiyorsanız, yapmanız gereken birkaç tüyo sizlerle paylaşacağım.

İnstagram Para Kazanma Yöntemleri

İnstagram Para Kazanma Yöntemleri

Öncelikli olarak hastag kullanmanızı size şiddetle tavsiye ediyorum. Örnegin bir tatile gittiniz ve İnstagram hesabınız da bir resim paylaştınız, bu resmi daha geniş kitlelere hitap etmesini istiyorsanız öncelikle konum bölümünü etkinleştiriniz. Ardından #tatil veya #gezi gibi dikkat çeken etiketlere yer veriniz. Bu şekilde hem daha geniş kitlelere ulaşırsınız, hem de sizin fotoğrafınızı gören kişiler size takipçi olarak geri dönebilirler.

Not: Sosyal Medya Takipçi Artırma Yöntemleri yazıma ulaşabilirsiniz.

Araştırın ve Bekleyin

Yukarıda söylemiş olduğumuz adımlar tam anlamıyla yapmış iseniz artık size gelecek olan teklifleri beklemelisiniz. Belli bir oranda size sponsor çalışma isteyecek kişiler olacaktır. Sizler de onun için mail adresi bağlantınızı vermeniz size daha kısa bir süre de ulaşılmasını sağlayacaktır.Ayrıca r10, wm aracı gibi web master forumlarından da konular açarak sosyal medya hesaplarınız da sponsor bağlantı çalışmaları yapabileceğinizi belirtirseniz, sizinle anlaşma sağlayacak sponsorlara daha kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak