Google Adsense Onaylamanın Kolay Yolu 2

Google Adsense Onaylamanın Kolay Yolu

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

İnternet üzerinden para kazanma isteği son zamanlarda gittikçe artmaktadır. Özellikle endüstri 4.0 dan yola çıkarak her şeyin dijitalleşmesi ve İnternet çağı olarak adlandıracağımız bu dönemimizde İnternet para kazanma yöntemleri bulunmaktadır.

Bu yazımda da Google Adsense onaylamanın kolay yolu adlı makale yazım ile web site sahiplerinin sitelerinden para kazanmalarını sağlayacak Google Adsense için onaylanmasına yardımcı olacak birkaç yöntemden bahsedeceğim. Gelin sözü uzatmadan konumuzu detaylı bir şekilde incelemeye başlayalım…

Sürekli İçerik Giriniz

Web sitenize adsense onaylanması yolundan yapacağınız ilk adım olarak blogunuza veya web sitenize sürekli olarak içerikler girmek olacaktır.

İçerik girdikçe Google de index sayınız artacak buna bağlı olarak da site ziyaretçi sayınız artacaktır. Birbirine adeta bir zincirle bağlı olan bu işlevi yerine getirerek adsense hesabınızın onaylanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Seo Konusuna Dikkat!

Belki de en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biriside budur. Seo bir insanın omurgası olarak ifade edebiliriz. Nasıl insan vücudu için omurgalarının büyük bir önemi var ise, seo da bir web sitesi için olmazsa olmaz bir çalışmadır.

Seo konusunda fazla detaya inmeden genel bir bilgi verecek olursak, sizin sitenize yakın web site veya bloglar ile iletişim kurarak kendi sitenize backlink alımı yapınız.

Google Adsense Onaylamanın Kolay Yolu

Backlink aldığınız siteyi ziyaret eden kullanıcılar doğal olarak o siteden, sizin sitenize de ziyarete gelmek isteyecektir. Ayrıca Google botları backlink aldığınız siteyi bir referans site olarak göreceği için size faydası çok olacaktır.

Taklit ve Kopya dan Kaçın

Hem içerikleriniz de hem de paylaşımlarınız da rakiplerinizden farklı olunuz. Taklitler her zaman aslını yüceltir bunu unutmayın. Siz kendinize özgü olun.

Kendinizi nasıl daha iyi bir şekilde ifade edebiliyor iseniz, o şekilde paylaşımlar yapınız. Google Adsense hesabınızın onaylanması için önemli olan diğer kriterler den birisi olduğunu da unutmayınız.

İlginizi Çekebilir: Google Adsense Nedir?

Sabır ve Azimli Olun

Web site veya blog da ilk amacınız para kazanmak ise ilk olarak size sabır ve azimli olmanız gerektiğini söylemeden geçemeyeceğim. Ülkemizde kitap okuma oranları nasıl düşükse İnternet üzerinden araştırma yapan insan sayısı da bir o kadar düşüktür.

Bu yüzden emek olmadan hiçbir şey olmaz.Siz web sitenizi kurun yönetin, yukarıda bahsettiğim konuları dikkat edin illaki belli bir zaman geçtikten sonra siteniz den para kazanmaya başlayacaksınızdır.

Not: Sizlerinde bu konuda görüş ve önerileri var ise yorum kısmına düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak