Yazılım

Bağlantınız Gizli Değil Hatası Çözümü

Hemen hemen her kullanıcını başına gelen problemlerden birisi de bağlantınız gizli değil hatası dır. Bende bu makale yazımda sizler için bağlantınız gizli değil hatası çözümü hakkında detaylı bir bilgi vermeye çalışacağım. Sizlerde artık bu sayede herhangi bir şekilde böyle bir hata almamış olacaksınız. Gelin şimdi konuyu detaylı bir şekilde ele alalım…

Öncelikle kontrol etmemiz gereken durumlardan birisi, bilgisayarımızda bir virüs taraması yapmak olacaktır. Eğer bilgisayarınızda bir virüs var ise SSL sertifikası kullanan ( güvenli site anlamına geliyor ) sizi siteye erişiminize engel olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: USB Flash Bellek Virüs Temizleme Yöntemi

 Böyle bir durum ile karşılaşmamak adına yapmanız gereken ilk şey bir tam detaylı bir virüs taraması olacaktır. Tarama sonrası herhangi bir virüs ile karşılaşırsanız bunu temizleminiz işinize yarayacaktır.

Güncelleştirmelere Dikkat!

Bilgisayarınızda olası güncelleştirmelere karşı böyle bir hata yine almış olabilirsiniz. Bu yüzden yapmanız gereken şey, bilgisayarınızın Windows ayarlar kısmına girerek, oradan güncelleştirme yap demelisiniz. Burada eğer bir güncelleme hatası alıyor iseniz, karşınıza güncelleme yapmanız gerektiği hakkında bilgi verecektir.

 Bu şekilde güncelleştirmelerinizi kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Güncelleştirmeler sadece bağlantınız gizli değil hatası için çözüm olmak yerine, diğer karşılaşacagınız problemlere karşı da önellm almanıza yardımcı olacaktır.

Bağlantınız Gizli Değil Hatası Çözümü

Mobilde Yapılacaklar

Eğer bu bağlantınız gizli değil hatasını mobil kullanımda alıyor iseniz yapmanız gereken şey, ayarlar kısmına girerek, oradan da tarih ve saat ayarlama kısmından elle ayarlama yapmanız bunun sonucunda da böyle bir hatadan kurtulabilirsiniz. Mobil kısımda böyle bir hata ile karşılaşma durumunuz biraz daha nadir olacağını sizlere söyleyebilirim.

İlginizi Çekebilir: Bilgisayarım Neden Yavaşladı Sorunu Çözümü

Sizlerinde bu konuda karşılaşmış olduğu bir problem var ise, yorum kısmına belirterek sorunlarınıza beraber çözüm bulmamızı sağlayabilir, konu hakkında görüş öneri ve dileklerinizi ayrıca belirtebilirsiniz. Aşağıda bulunan diğer makale yazılarıma da giderek göz fırlatabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Osman ALKAN

Web Hizmetiniz Dijital Performans ve Reklam Ajansı Kurucusuyum. Çeşitli ulusal ve yerel basında köşe yazılarım yayınlandı. Kişisel Blogum da çeşitli konular hakkında makale yazıları yayınlayarak kullanıcılarımıza hizmet vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mobilde sıklıkla karsilastigim bir sorun baglantiniz güvenli değil sorunu. Güncellemeleri düzenli yaptığım halde yine aynı sorunla karşılaşıyorum bunun saat ve tarihle bağlantılı olmasını hiç düşünmemiştim tesekkurederim birde bu şekilde deyecegim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı