Android Cihazlarda İnternet Hızlandırma 2

Android Cihazlarda İnternet Hızlandırma

Yazar Osman ALKAN
2 yorumlar

Günümüzde cep telefonu kullanan insanların çoğu neredeyse Android işletim sistemli telefonlar kullanmaktadır. Buradan yola çıkarak bu yazımızda, Android cihazlarda internet hızlandırmanın ne olduğunu, pratik yöntemlerini ve kısa süre de bu işlemi nasıl yapacağımıza dair detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı sağlayacağız. Size önerimiz bu yazısı sonuna kadar okumanızdır. Gelin şimdi konuyu detaylı bir şekilde ele almaya başlayalım…

Androiid cihazlarda internet hızlandırmanın birçok yöntemi vardır. Bunlardan birisi de mobil uygulama indirerek interneti hızlandırmanız dır. Bu programlardan şimdi kısa kısa bahsedelim.

UC Browser Mini Programı

Android uygulamalı telefonlarımızda kullanmanızı önerdiğim en önemli programlardan birisi de UC Browser mini programıdır. Bu sizin işinizi daha hızlı bir şekilde çözmeye yarayacaktır. Uygulamanın özelliklerinden bahsedecek olursak, en önemli özelliği kolay bir şekilde uygulamanın indirilmesi ve ara yüz bakımından anlaşılabilir ve sade olması bu özelliğini ön plana çıkarmıştır.

UC Browser mini programının diğer bir önemli özelliği ise, daha az veri alışverişi yaparak, internet üzerinde sizin daha hızlı bir şekilde gezinmemizi, web site veya blog ları ziyaret etmenizi sağlamaya imkan tanımaktadır. Ayrıca bu uygulamayı daha hızlı ve tam ekran şeklinde de kullanmanıza fayda sağlamaktadır.

Android Cihazlarda İnternet Hızlandırma

Android Cihazlarda İnternet Hızlandırma

İnternet Booster Programı

Android Cihazlarda İnternet Hızlandırma programlarından biriside İnternet Booster programıdır. Bu programı kullanmanız da sizin açınızdan internetinizi hızlandırmanız için ayrı bir önem arz etmektedir. Gelin şimdi bu programı detaylı bir şekilde ele alalım.

Bu programının en önemli özelliği; mobil hattınızda internet sinyallerinin yeterli olmadığı takdirde, sizin sinyallerinizi kontrol ederek bağlantı hızınızı en doğru şekilde olmasını sağlamaya yaramaktadır.Bunun yanı sıra İnternet hızını en iyi şekilde ayarlarken, İnternet üzerinden bir program vs indirmeyi denediğinizde en doğru şekilde ve hızlı bir şekilde indirmektedir. Veri indirme hızını en yüksek seviye de olarak ayarlamaktadır. Bu programın İnternet hızını yanı sıra farklı bir takım özellikleri de bulunmaktadır.

Bunlardan birisi sizin İnternet sinyallerinizi en hızlı bir şekilde ayarlamanın yanı sıra, radyo sinyallerinizi de doğru bir şekilde ayarlayarak en kaliteli şekilde radyo dinlemenize fayda sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir

2 yorumlar

Emre 22 Şubat 2018 - 00:46

Merhaba, internet bağlantım devamlı 2-3 saniyelik kesintiler yapıyor. Bilgisayarda ve evdeki diğer cihazlarda böyle bir problem yok. Verdiğiniz uygulama işime yarar mı? Dns değiştirdim çözülmedi bunun dışında android telefonlarda iphone gibi ağ ayarlarını sıfırla gibi bir seçenek yok mu, teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için.

Cevap
OsmanALKAN38 22 Şubat 2018 - 15:58

Merhaba emre, bu önermiş olduğum programlar tamamen android uygulamalı olarak, internet bağlantıların daha iyi bir duruma getirmek için geliştirilmiştir. Tabii, uygulamaları size önerebilirim bu sayede bu problemden kurtulma şansınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir şekilde bağlantı veya bilgisayarınızda bir problem yok ise, kullanmış olduğunuz internet alt yapısı oturduğunuz yerde sorunlu olabilir. Daha detaylı bilgi almak için internet satın aldığınız firmanın çağrı merkezi veya müşteri danışmanları ile irtibata geçmeni öneriyorum.

Cevap

Yorum bırak