Ücretsiz YouTube Eğitim Seti 1

Ücretsiz YouTube Eğitim Seti

Yazar Osman ALKAN
8 yorumlar

Son zamanlarda adından sıklıkla duyuran YouTube için birçok açıklamalar yapıldı. Hal böyle olunca birçok kişi YouTuber olmak istiyor ve Youtubeye nasıl başlamalıyım diye soruyor işte bu gibi sorulara en doğru ve net cevabı vermek için sizlere ücretsiz YouTube eğitim seti hazırladım. Bu eğitim seti ile birlikte ücretsiz olarak YouTube hakkında bilinmesi gerekenler neler detaylı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Bu eğitim setindeki amacım YouTube üzerindeki tüm bilgilerimi toparlayarak, tek tek bir içerikler oluşturmaktı. Bunun sonucunda sizlere nelerden bahsettim kısa kısa link paylaşımları da yaparak paylaşım yapacagım. Sizin de kafanıza takılan bir nokta olursa yorum kısmına düşüncelerinizi de ayrıca belirtebilirsiniz. Gelin şimdi konuyu daha fazla uzatmadan eğitim setinden bahsedelim…

  • Youtube İçin Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Bu makale yazımda Youtube başlayım ama nasıl? Sorusuna karşın sizlere detaylı bir şekilde anlatmış olduğum makale yazısı ele aldım. Anlatmış olduğum ekipmanlar sayesinde temel ve orta seviye de ihtiyacınız karşılanmış olacaktır.

Makale yazıma ulaşmak için tıklayınız.  • YouTube Kanal Tanıtımı Nasıl Sağlanır?

YouTube kanalı açtık, içinde haftalık veya günlük olarak paylaşımlar yapıyoruz ancak insanlara tam olarak kendimizi tanıtamadık ne yapmalıyız? Kanal tanıtımını yaparken nasıl daha çok kitleye ulaşabiliriz gibi gelen sorulara bu makale yazımda sizler için cevap aradım. Buradan  makalemi de okuyarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • YouTube Nereden Nasıl Başlamalıyım?

Belki de ilk kanal açacakların aklına ilk gelen sorulardan birisi de YouTube nereden veya nasıl başlamalıyım dır. Bu soruya yine en iyi cevabı verecek olan sizler olduğunu unutmayın. Ben buradan ne yazarsam yazayım tam olarak sizin istediğinizi yansıtmam. En iyi yol sizin keyif alarak video çekeceğiniz ve ilgi duyacağınız alan olacaktır.

Makalenin devamına ulaşmak için tıklayınız.

Ücretsiz YouTube Eğitim Seti

Ücretsiz YouTube Eğitim Seti

  • YouTube Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

YouTube kanalımızı açtık, videolar çekiyoruz ve belirli bir abone sayısına ulaştıktan sonra, az da olsa yapmış olduğumuz bu işten para kazanmak isteriz. İşte böyle bir durumda YouTube den para kazanacağımız çeşitli yollar mevcuttur. Bu yollardan detaylı bir şekilde anlattığım bu makaleme buradan ulaşabilirsiniz.

Not: YouTube için bildiklerimi anlatmış olduğum bu eğitim setinde sizlerinde katkı sağlamak istediği bir nokta olursa yorum kısmına belirtmekten lütfen çekinmeyin. Bilgi paylaştıkça güçlü olduğunu kesinlikle unutmayalım. Ayrıca detaylı bir şekilde bilgi almak istediğiniz bir konu olursa lütfen info@osmanalkan.com.tr adresine mail atmaktan da çekinmeyin. Bir sonraki eğitim setinde görüşmek üzere keyifli okumalar dilerim.

İlginizi Çekebilir

8 yorumlar

Tesettürlü Elbise 9 Mayıs 2019 - 13:40

Çok güzel bir yazı olmuş özellikle youtube’ye yeni başlayanlar için ellerinize sağlık.

Cevap
OsmanALKAN38 10 Mayıs 2019 - 11:44

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Cevap
yahya 9 Mayıs 2019 - 14:20

YouTube egitim setinizden faydalanarak kendi YouTube kanalımı daha da büyüttüm. Bu işe başlayacak kişiler kesinlikle Osman bey ile iletişime geçerek detaylı destek almalarını öneririm. Ayrıca kişisel blog eğitim setinizi de begenerek takip ettiğimi sizlere söylemek istedim.

Cevap
OsmanALKAN38 10 Mayıs 2019 - 11:47

Sizlerin bu değerli yorumları ile birlikte daha çok güç kazanarak farklı ücretsiz egitim setleri ve makale yazıları paylaşacağım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim (:

Cevap
Ali Akkuş 11 Mayıs 2019 - 04:27

içerik için teşekkürler en yakın zamanda youtube kanalımda eklemeler yapacağım

Cevap
OsmanALKAN38 11 Mayıs 2019 - 18:19

Sizlere katkı sağlayabilmiş isem ne mutlu bana (:

Cevap
yahya 11 Mayıs 2019 - 16:13

En uygun ekipmanları da aliexpress ten alabileceğimizi belirtelim 🙂 Tüm seti 50 TL ye malettim şahsen. 320 Kbps full kalite ses + ses kartı usb vs.

Cevap
OsmanALKAN38 11 Mayıs 2019 - 18:17

Şimdi almak isteyenler dolar kuru yüzünden biraz fazla ücret ödeyerek alır 😀 Ancak şöyle bir durum daha var aliexpress ben hiç bir zaman güvenmek istemiyorum 😀

Cevap

Yorum bırak