Ücretsiz İnstagram Eğitim Seti 1

Ücretsiz İnstagram Eğitim Seti

Yazar Osman ALKAN
4 yorumlar

Sosyal medya paylaşım platformlarından birisi olan instagram için bu yazımda büyük veya küçük işletmelerin satış ve satış ortaklığı yaparken dikkat etmesi gereken durumların neler olduğuna dair bu yazımda tamamen ücretsiz instagram eğitim seti adı altında paylaşımlar yapacagım.

Bu eğitim seti sayesinde sizler de instagram üzerinden paylaşımlarınızı yaparken daha dikkatli olarak, küçük veya büyük işletme sahiplerinin instagram üzerinden satış yaparken nasıl daha fazla kitleye ulaşabilmesi hakkında bilgi sahibi olacaktır. Daha fazla uzatmadan sizler için hazırlamış olduğum makaleler den sırasıyla bahsedelim.

  • İnstagram Önerileri Neye Göre Belirlenir?

Birçok işletme sahibini yakından ilgilendiren bu konu belki de satışlarının hızlı bir şekilde artmasını sağlaması için çok önemli bir makale yazısıdır. Sizlerde bu makale yazıma BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu sayede önerilenler kısmına çıkma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

  • İnstagram Hesabım Silindi Geri Alma İşlemi

Son zamanlarda artan rekabet oranları ile birlikte sosyal mecralarda spam şikayet ve bu tür yollar ile kapanan hesaplara karşı hesabınızı nasıl geri alacağınıza dair sizler için bir makale yazısı hazırladım. BURADAN makale yazısına ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz İnstagram Eğitim Seti

  • İnstagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Küçük ve büyük işletmelere sahip olan kullanıcılar için ne kadar aktif ve fazla takipçi var ise hem önerilenler kısmında çıkma oranı daha yüksek hemde satışlarında bir o kadar talep ve yoğunluk yaşanacaktır. Bu yüzden işletme sahipleri için önemli bir makale yazısı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.  Makaleye BURADAN ulaşabilirsiniz.

  • İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

İnstagram mavi tik hem işletmeler hem de kişisel olarak hesaplarımızın güveliği ve insanlar tarafından güvenilirliği için önemli bir durumdur. İnstagram mavi tikinizin olması sizlerin her zaman daha hızlı ve güvenli bir şekilde satış gelmesini sağlayacaktır. Makale yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

  • Dijital Pazarlama Nedir?

Ek olarak sosyal medya üzerinden satış ve takip yapmak isteyen işletme ve kullanıcılar için önemli bir konu olarak gördüğüm dijital pazarlama nedir? Adlı makale yazımı okuyarak bu konuda hakkında genel olarak bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Makale yazısına ulaşmak için TIKLAYINIZ.Not: İnstagram eğitim seti içerisinde yeni çıkan güncel konulara göre yeni makale yazılarıda eklenecektir. Sizlerinde bu konuda görüş, öneri ve düşünceleriniz var ise yorum kısmına belirtebilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz soru ve şikayetleriniz için info@osmanalkan.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

4 yorumlar

Kübra Bildik 27 Aralık 2018 - 12:41

Özellikle benim gibi instagram üzerinden satış yapmayı hedefleyen e-ticaret ile satış yapmak isteyen kişiler için önemli bir bilgi yuvası olmuş. Emeğinize sağlık.

Cevap
OsmanALKAN38 27 Aralık 2018 - 19:20

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim kübra hanım sagolun.

Cevap
Android Seruven 4 Mart 2019 - 19:08

Ücretsiz içerik sunduğunuz için teşekkürler çok iyi gelecek bilgisi olmayan arkadaşlar için

Cevap
OsmanALKAN38 4 Mart 2019 - 19:31

Bilgi paylaştıkça güzeldir. Sloganı ile çıktığım bu yola amacım tamamen bilgilendirmektir. Yorumunuz için sagolun hocam

Cevap

Yorum bırak