Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri 2

Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Twitter Nedir?

Sosyal medya platformlarından birisi de twitter’dır. Twitter diğer sosyal paylaşım ağlarına baktığımız da daha eski bir paylaşım agı olduğunu söyleyebiliriz. Twitter Nedir? Şeklindeki bir soruya kısaca 140 karakteri aşmayacak şekilde kullanıcı profili oluşturup sevdiğiniz ve takip etmek istediğiniz kişileri takip ederek, kullanılan bir sosyal platform diye adlandırabiliriz. Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri ninde neler olduğunu biraz sonra sizlerle paylaşacağız.

 Twitter Ne İşe Yarar?

Twitter genel de çok fazla kullanılmayan yani diğer sosyal medya ağlarına bakarak daha kurumsal, resmi bir yönetimi olduğunu söyleyebiliriz. Twitter da sizi de takip eden kişilere söylemek veya anlatmak istediğiniz kişilere 140 karakteri aşmayacak şekilde ayarlayarak, tweetler atmaktadır.

Trend Topic Nedir?

Twitter da hem dünya genelinde hemde ülke genelinde, Twitter üzerinde ne tür konuların en çok konuşulduğu veya bu listede neler olduğunu görmek adına oluşturulmuş olan listeye denilmektedir. Bu sayede hem ülke gündemini, hemde dünya gündeminde neler konuşulduğunu görebilecek, bu konular hakkında Tweet atabileceksiniz.

Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri

Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri

Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri Nelerdir?

Twitter kullanıcıların hepsinin öncelikli amaçlarından birisi, daha çok kitleye ulaşarak tweetlerini insanlara düşüncelerini ulaştırmaktır. Bunun için Twitter da takipçi artırma herkesin öncelikli arzusudur. Twitter takipçi artırma yönteminin çeşitli yöntemleri mevcuttur. Bunlar ücretli ve ücretsiz olarak 2 ye ayırabiliriz. Ücretli olan seçeneğimiz, belirli bir maddi ödenek sağlayarak, takipçi satın almaktır. Diğer ücretsiz yöntem ise çeşitli web sitelerine girerek, kendi hesabının bilgilerini girerek 25 veya 50 kredi karşılığında kendilerine takipçi yükleyebiliyorlar.

Ancak bu yöntem kendi hesap bilgilerinin de paylaşılmasına sebebiyet  vererek istem dışı bir şekilde başka hesapları da takip etmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde bir yöntemi kimse istemez. Sonuçta sizin hesabınızı başka birileri tarafından farklı hesapları takip edecektir. Bu yöntemi bizde size önermiyoruz. Hesabınızın güvenli açısından da pek doğru bir tercih olmayacaktır.

Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri

Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri

Twitter Hesap Güvenliği Sağlama

Diğer sosyal medya hesaplarımızın güvenliği kadar Twitter hesabımızın da güvenliği önemlidir. Bunun için çeşitli yöntemler vardır. Bunlar 2 adımda doğrulama işlemidir. Herhangi bir bilgisayardan veya web tarayıcısından Twitter hesabınızı girdiğinizde, cep telefonunuza onay kodu gelecektir.

Bu sayede şifrenizi çaldırsanız bile, cep telefonunuza gelen kodu girmediğiniz sürece hesabınıza giriş yapamazlar. Bunun yanı sıra mail güvenliğine de dikkat etmelisiniz. Mail şifrenizi ad, soyad veya tahmin edilebilecek şifreler koymamanızı öneririz. Bu sayede kötü amaçlı kişiler sizin hesabınızı ele geçiremeyecektir.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak