Sağlık Personel Analiz YouTube Kanalı Açıldı

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Çok uzun zamandan beri YouTube üzerinden içerik üretmeye ve insanlara çeşitli konular hakkında bilgi vermeyi çok isterdim. Büyük uğraş ve araştırmaların sonucunda Sağlık Bakanlığı Analiz adı altında bir YouTube kanalı açarak insanlara bilgi vermeyi hedefliyorum.. YouTube Kanalıma sizlerde abone olarak bana destek vermenizi önemle rica ediyorum.

Kanalın İçeriği Ne Olacak?

Böyle bir soruya en doğru cevabı vermek için gerçekten çok düşündüm. Bunun sonucunda kendi  alanım olan Sağlık alanında bir YouTube kanalı açarak ugraştığım ve bilgim olan bir alanda en doğru ve objektif bir bakış açısı ile izleyicilerimize fayda sağlayabileğimi düşündüm.

Kanalımızın içerigi; Sağlık Bakanlığı atamaları, mevzuatlar [657 4/A Esas Kadrolu, 657 4/B Sözleşmeli,4924 Sözleşmeli, 663 KHK 45/A (3+1),4857 İş Kanunu] Sağlık Bakanlığı bünyesindeki işçi alımları, Dikey Geçiş Sınavı(Dgs), KPSS, Sağlık Lisans Tamamlama, İkinci Üniversite, Memur ve İşçi Maaş/Mali Konuları, Özlük Hakları, 3+1 Eş Tayinleri, Üniversite Hastanelerinden Tayin, Üniversitelerin Açıköğretim vb. sağlık alanında birçok alanda bilgilendirici ve doğru içerikler olmasına özen gösterecegiz.

İlginizi Çekebilir: Ücretsiz YouTube Eğitim Seti!

YouTube kanal açılışında bana destek olan ve kanalın diğer sahibi olarak söyleyeceğim Rıza Abinin emegi büyüktür. Bu anlamda uzun yıllardan beri hizmet veren ve bu hizmetlerin karşılığında hiçbir maddi kaygısı bulunmadan sadece insanalara bilgi vermeyi ve sağlık camiası içerisinde insanlara yararlı olmayı amaçlayan Araş.Uzm.Tıbbi Sekreter Rıza Cengiz abim ile birlikte  sağlık alanında ilk defa böyle bir çalışmayı hedefleyen  YouTube kanalı olarak insanlara en doğru ve net bilgiler ile hizmet vermeyi amaç edindik.

Sonuç olarak açmış olduğumuz YouTube kanalına tüm değerli okurlarımında abone olmasını ayrıca rica ediyorum. Bundan sonraki süreçte daha çok video editleme, profesyonel YouTube içerigi üretme gibi alanlarda kendimi geliştirmeyi hedefliyorum.Sizlerinde bu konu hakkında görüş, öneri ve düşünceleri var ise yorum kısmına yazarak bana iletmenizi önemle rica ediyorum.

YouTube Kanal Linkimiz:

https://www.youtube.com/channel/UCBhUF71KpzZ4cNEDHLzT67g?view_as=subscriber

Buradan ulaşarak kanalımıza abone olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler…

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak