Ripple Nedir? 1

Ripple Nedir?

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Ripple Nedir?

Son dönemlerde ismini duyuran ve hakkında bayağı konuşulan bitcoin, git gide değerini kaybediyor. Değerini kaybetmesi sonucu bazı yatırımcıları kendine hüzün dolu gözler ile baktırdı. Son dönemlerde yatırım yapan herkes çok felaket pişman olmuş durumda ve kayıp ettikleri parayı bir şekilde kazanmaları gerekmektedir. Madem kaybettik, bari farklı yatırım biçimi bulup onda kar sağlayayım.

Diyen yatırımcıların gözünü bu yazımızda bahsedeceğim “Ripple” kripto para birimi dikkatini çekmektedir. Son günlerde yüzde 20.000 artış gösteren Ripple, ileride kendinden bahsettirecek gibi gözüküyor. Son dönemlerde bitcoinin düşüşü Ethereum ve diğer kripto para birimlerine yönelimini sağladı. Tüm yatırımcılar artık başka kripto para birimlerine bakıyor. Bu sayede hayalet olan para birimlerde değer kazanıyor, değer kazanma sebepleri bazı bankalar ile anlaşmaları veya blokchain gibi yerlerde para birimlerini koyarak , kendi kripto para birimlerini yükseltiyorlar.

Ripple Avantajları Nelerdir?

Ripple Nedir?

Ripple Nedir?

Bu sayede kripto para birimlerine yatırım alarak, değer kazandırıyorlar. Değer kazanan paraya dağa çok yatırım geliyor, daha çok artıyor. Son dönemlerde bitcoinin artması da buna bağlıydı.Bitcoin bankaları diyebileceğimiz yerler bir süre bitcoin çekimini kapattıktan sonra bitcoin değer kazandı. Yatırımcıların dikkatini büyük ölçüde çeken bu durum, bir iki ay sürdü ve her yerde kendinden bahsettirdi. İlk başlarda 1.000 dolar olan bitcoin, bu olardan sonra ve yatırımcıların dikkatini çekmesi ile büyük yatırımlar aldı. Yatırımlar sayesinde 70.000tl ye kadar yükseldi, fakay son dönemlerde düşüş gösterdi, düşüş gösterdikçe daha da düşüş gösterecek çünkü yatırım olayının tersi durumuna düştü çünkü.
Elinizde 5.000 dolar var ve Ripple’ye yatırıyorsunuz. Ripple 1.47 dolar bir yükseliş gösterdi 2dolar oldu. Yatırmış olduğunuz para tam 7650 dolar olacak. Yatırımcı olursanız ve yatıracak paranız olursa on numara kazanabilirsiniz, fakat işinizi bilip iyi analiz yapmanız gerekmektedir. Kazandıran Kripto Para Birimi hangisi derseniz, tamamen küçük kripto paralar derim, çünkü elinizde bir miktar var ise ve küçük para birimleri yükselirse, büyük oranda para kazanabilirsiniz. Şuan ki yatırımcılar iyi bir analiz ile büyük paralar kazanabiliyorlar. Günümüzde artık altına,euro ya veya dolar gibi para birimlerine yatırımlar azaldı. Artık kripto para birimlerine yöneliyorlar.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak