KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir 3

KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir

Yazar Osman ALKAN
2 yorumlar

Eğer kpss sınavına hazırlanmak istiyorsanız öncelikle bu arşivimiz içindeki tüm video dersleri izleyerek, kendi gelişiminiz açısından önemli bir katkıda bulunabilirsiniz. Kpss konu anlatımlı arşiv denildiğinde tüm dersleri kapsadığını ve her konu için ayrı ayrı video ders çekildiğinde söylemeliyiz. Bu konuların son 2018 kpss içeriklerine göre kontrol edilerek, eksik veya fazla konular çıkarılmıştır. KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir meniz halinde kpss için size faydası büyük olacaktır.

KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir

KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir

Düzenli ve Tekrar Ederek İzleyiniz!

Ders videolarını izlerken size önerim, her ders için ayrı bir not defteri tutmanızdır. Bu defteri düzenli bir şekilde tekrar ederek Kpss konu anlatımlı derslerinize çalışabilirsiniz. Önemli gördüğünüz yerlerin altlarını çizerek ilerleyen günlerde tekrar edebilirsiniz. Bunu yanı sıra küçük çıkartma kartlarına geçen yıllarda sınavda çıkan sorulara yakın konu anlatımlarına da çalışabilirsiniz.

KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir

KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir

Soru Çözümüne Önem Verin!

Örneğin Tarihde İslamiyet öncesi Türk Tarihi konusunu ders videolarında izlediniz, az bir mola verdikten sonra o konu ile alakalı soru çözümleri mutlaka yapınız. Bu soru çözümleri konuları pekiştirme’nize çok katkı sağlayacaktır. Ayrıca yanlış yaptığınız yerleri tekrar kontrol ederek, nerede bir bilgi eksiğiniz olduğunu öğrenin.

Bunun ardından, Kpss konu anlatımlı arşivimize girerek, kendiniz de eksik gördüğünüz yerleri tamamlayabilir video derslerimizi tekrar izleyebilirsiniz. KPSS Konu Anlatımlı Arşiv indir tıklayarak ders videolarını indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

2 yorumlar

hakan özcan 3 Mart 2018 - 16:20

linke ulaşılamıyor rica etsem linki yenileyebilir misiniz ? sınava hazırlanıyorum yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.

Cevap
OsmanALKAN38 3 Mart 2018 - 21:15

Merhaba hakan bey, link kontol edilip sorunsuz bir şekilde indirildigini görüntüledim. Sizden ricam tekrar indirmeyi denemenizdir. Ancak yine böyle bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız, official@osmanalkan.com.tr a mail atın. Sizler için mail yoluyla gönderim sağlayalım. İyi günler dilerim.

Cevap

Yorum bırak