Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri 2

Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Sosyal medya platformlarından birisi olan instagram adından sıkça söz ettirmeye başladı. Bizde bu yazımızda Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri hakkında detaylı bir şekilde makale yazısı hazırladım. Sizde birazdan bahsedeceğimiz yöntemleri uygulayarak, takipçilerin-izi artırmanız mümkün olacaktır. Öncelikle instagram da takipçi artırmak istiyorsanız 2 tür yöntemi mevcuttur. Bunlar ücretli ve ücretsiz olarak 2 ye ayrılmaktadır. Biz şimdi ücretsiz takipçi artırma işlemlerinden bahsedeceğiz.

Ücretsiz İnstagram Takipçi Artırma Yöntemi

Ücretsiz İnstagram Takipçi Artırma Yöntemi demek, öncelikle hikaye ve resim paylaşımlarınız da hastag kullanımı, yer bildirimi yaparak başlayabilirsiniz. Çünkü sizin hikayenizi takipçiniz olmayan kişiler bile görecektir. Bu sayede hikaye ve paylaşımlarınızı farklı kişiler görerek, daha çok ve büyük bir kitleye hitap etmiş olacaksınız.
Örnek verecek olursak; #marmaris #gezisindeyiz # tatil #keyfi, burada tam 4 tane hastag yani etiket kullanılmıştır. İnstagram üzerinden Marmaris, gezisindeyiz, tatil, keyfi şeklinde arama yaptıklarında sizin fotoğraf ve hikâyeleriniz çıkmaktadır. Buda demek oluyor ki, daha fazla kullanıcılar sizin hesabınızı görecektir. Bunun sonucunda sizi takibe almak isteyen kişiler illaki olacaktır.

Bunun yanı sıra çeşitli ücretsiz takipçi hileleri bulunmaktadır. Bunları kesinlikle size önermiyorum. Çünkü siz hesabınızın kullanıcı adı ve şifreleri ile birlikte giriş yaptığınızda otomatik olarak panel sahibine sizin kullanıcı adı ve şifreleriniz gitmektedir. Böyle bir durumda hesabınız başka kişiler tarafından ele geçirilme olasılığı yüksektir.

Ücretli İnstagram Takipçi Artırma Yöntemi

İşin bu kısmı ise Ücretli olarak instagram takipçi artırma yöntemine girmektedir. Kısaca bahsedecek olursak çeşitli güvenilir forumlardan veya web sitelerinden çeşitli ücretler ödeyerek, takipçi satın alma işlemine denmektedir. Takipçi satın alma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken çeşitli hususlarda bulunmaktadır.

Bunlardan kısaca bahsetmek gerekir ise, öncelikle her siteden takipçi satın alınmaz. Sizden önce o kişi veya web sitesinden takipçi satın alan kişiler e sorarak gelen takipçilerin aktifliği, beğeni durumu ve hikâyelerinize kaç oranla baktığını öğrenebilirsiniz.

Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Bunun yanında örneğin 10 bin takipçi satın aldınız ve 4 veya 5 saat sonra takipten çıktılar. O zaman vermiş olduğunuz para boşa çıkacaktır. Bunun için geri çıkan takipçilere karşılık ek takipçi gönderimi yapılıp yapılmadığında önemlidir.

Eğer sizler de beğeni ve takipçi hilesi konusunda yardım istiyorsanız, www.twitter.com/OsmanAlkanTR hesabımdan veya official@osmanalkan.com.tr mail adresimden yardım isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak