Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır? 6

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Bugün ki yazımızda Instagram kullanıcıları için mavi tik ( onaylatılmış hesap ) nasıl alınacağına dair bir makale hazırlamaya karar verdik. Gelin şimdi Instagram için mavi tik hizmetlerinin nasıl alındığına dair konumuza geçelim…

Instagram öncelikle son zamanlarda popilaritesi artan, kullanıcılarına değişik, kullanışlı hizmetler sunan bir sosyal medya platformudur. Instagram mavi tik hizmetlerinin nasıl alındığına dair konuyu inceleyecek olursak Instagramın kendi belirlemiş olduğu yayın politikaları önceliklidir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biriside; Instagram hesabınıza ait kullanıcılarınızın aktif ve bot olmaması gerekmektedir. Bot hesaplar sadece sizin takipçi kitlenizin yüksek olduğunu gösterir, ancak Instagram, adminleri bu durumu takipçilerinizin aktiflik durumuna göre anlayacaktır.

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Bunun yanı sıra Instagram mavi tik alma işlemi sanıldığına göre basit bir işlem değildir. Diğer sosyal medya hesaplarının onaylanma işlemlerine bakılırsa, daha zor ve kolay kolay verilmemektedir. Instagram mavi tik almak için en önemli unsurlardan birisi, gazeteci, siyasetçi, futbolcu vb. olmanız gerekmektedir. Yani hitap ettiğiniz bir kitle olmasının yanı sıra, ülke çapında da tanınmış olmanız sizi Instagram da mavi tik almanıza sebep olacak en önemli etkendir.
Instagram Mavi Tik Alma Şartları

Şimdi Instagramın belirlemiş olduğu şartlara gelecek olursak, varsa eğer Facebook hesabınızı, Instagram hesabınıza bağlı olması, Instagram hesabınız için kimlik doğrulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Kimlik doğrulama işlemi ile birlikte hem hesabınızın onaylanma süreci kısalır hemde hesabınızı daha güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Diğer yandan farklı kullanmış olduğunuz sosyal medya platformu var ise bunu da Instagram ile bağlayınız. Bu mavi tik alma işleminizi daha kolaylaştıracaktır.

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Diğer Yollar İle Mavi Tik Alma Hizmeti

Sosyal medya ağında mavi tik alma hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar üzerinden iletişime geçerek hesabınızın onaylanması için başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak böyle bir durumda başvuru yapacağınız firmayı çok iyi araştırmalısınız. Bunun en önemli nedeni, firmaların bazıları sizden belli bir ücreti alıp böyle bir işlem yapmamasıdır. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için, daha önceden mavi tik hesap onaylatma işlemi yapan firmalar ile iletişim kurup, gelen müşteri yorumlarını okumalısınız. Bu size yol gösterecek bir diğer unsurdur.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak