İletişim ve Sponsorluk

Yazar Osman ALKAN

Sürekli gelişen ve kendisini yineleyen teknoloji çağında sosyal medya pazarlamacılığı, blog ve sitelerde ürün ve hizmet tanıtımları önemli bir yer aldığını söylemeden geçemeyeceğiz. Hal böyle olunca sosyal medya pazarlamacılığı ve tanıtımlar büyük önem arz etmektedir.


Neden Tanıtım Yazısı Yayınlatmalıyım?

Dünya genelinde yapılan istatistik çalışmalara ve hizmet satışlarına bakacak olursak, internet sektörü ve internet medyacılığı büyük önem arz etmektedir. Bu önemde sürekli olarak kendisini geliştirerek önemini gün geçtikçe daha da artırmaktadır. Hal böyle olunca, herhangi bir ürün veya hizmet sektörünü internet medyacılığında tanıtmak, sizlere daha çok kullanıcı ve ziyaretçi çekecektir. Bu anlamda yapılacak çalışmalar her firma ve şahıs için büyük önem arz etmektedir.


Genel Kurallar

Sosyal medya hesaplarım üzerinden herhangi bir ürün veya hizmetinizin tanıtımını yaptırmak istiyorsanız belirlemiş olduğumuz reklam ve tanıtım kurallarına uymak zorundasınız. Bu kural genel olarak T.C. Anayasasına aykırı hiçbir işlemi kabul etmemektedir. Bunun yanı sıra tüm hizmet ve ürünlerinizin tanıtımını gerçekleştirebiliriz. Bunun yanı sıra bloğum üzerinden link çıkışı, hizmet veya ürün tanıtımınızı da sağlayabiliriz.

Kişisel blogum da tanıtım yazılarına 2 adet link çıkışı olacak şekilde yazılar hazırlanmaktadır. Tanıtım yazısı kişisel blogum da süresiz bir şekilde yayınlanacaktır. Tanıtım yazısı ücreti ise 50 Türk Lirasıdır.

Detaylı bilgi ve görüşme için; info@osmanalkan.com.tr adresine mail atmanız yeterli olacaktır.