Hayalimin Birini Daha Gerçekleştirdim!

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

İnsanoğlunun yaşamı boyunca birçok şeyi hayal ederek yaşadığını veya o hayal ettiği şey hakkında elde etmek için her türlü maddi ve manevi fedakarlıklara katlanarak çalışmalar yaptığını biliriz. İşte ben de tam olarak 1 ay önce hayallerimden birini daha gerçekleştirmiş bulunmaktayım.

Bu gerçekleştirdiğim hayalim ise, bir haber sitesine genel yayın yönetmeni olmaktı. Şuan bu hayalimi başardığımı söyleyebilirim. Bu hayalimden biraz detaylı bir şekilde bahsedecek olursak, sağlık alanında hizmet veren bir haber sitesi kurup orada ülkemiz ve dünyadan çeşitli sağlık ile alakalı haberleri yapmak vardı. Şuan kurmuş olduğum Sağlık Personeli Analiz ile birlikte bu hayalimi gerçekleştirdiğimi gurur verici bir söylemle sizlerle paylaşabilirim. Haber sitesinde sadece sağlık ile alakalı haberlerin yanı sıra, birçok farklı içerik ve özelliğe de sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Örnek verecek olursak, YouTube kanalımız üzerinden atama, bilgilendirme, mevzuat, özlük hakları ve daha birçok konuda haftada en az 1 olmak üzere içerikler üretmekteyiz. Bu içeriklerin sağlık camiasında çalışan meslektaşlarımın aklında bulunan birçok soruyu ortadan kaldırması da ayrıca bir gurur verici durum olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Sosyal medyada yı aktif bir şekilde kullanarak şuan İnstagram da aktif ve organik olarak 11 bine yakın takipçiye ulaşmak YouTube kanalında sadece 15 video ile 1500 yakın takipçiye ulaşmak gerçekten gurur verici bir durum olduğunu bir kez daha söyleyebilirim.

Aslında burada anlatmak istediğim şey, hayalleriniz için sürekli olarak savaşmalısınız. Yani sadece bir hayal olarak kalması yerine yapmak istedikleriniz için sürekli bir çalışma gayreti içerisinde olarak bunları gerçekleştirmenizdir. Durum böyle olunca bu hayalleri gerçekleştirdiğinizde sizler de benim gibi daha motive olmuş olacaksınız. Bu yüzden hayallerimizi gerçekleştirebilmek için sürekli bir uğraş halinde olmalıyız.

Bu sadece hayallerimi gerçekleştirebilmek için değil, kişisel gelişimimizi sağlayabilmek adına hangi alanda kendimizi ilerletmek istiyorsak o alan da kendinizi geliştirebileceğinizi inandığınız eğitim ve araştırmalar halinde olmalısınız.

Son olarak kurucu ortaklarından biri olduğum Sağlık Personeli Analiz’in sosyal medya ve web sayfasını takibe alıp sizde kendi hesaplarınızda paylaşırsanız bilgileri aşağıda yer almaktadır.  Sosyal medya hesaplarımız şu şekildedir;

İnstagram Adresi 

Web Sayfası

YouTube Kanalı

 

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak