Google Partners Sertifikalı Uzman

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Google Adwords aracılığı ile tüm gelir ve giderlerinizi düzenliyoruz. Reklam optimizasyonlarını gerçekleştirerek, sizlere daha düşük maliyette daha çok görüntülenme imkânı sunuyoruz. Google Arama Ağı reklamları, Görüntülü Reklam Ağı, Video Reklamcılığı, Mobil Reklamcılık ve Alışveriş Reklamcılığı konusunda yardımcı olduğumuz yüzlerce müşterimiz, hala bizimle çalışmayı tercih ediyor.

Sebebi gayet açık ve net, kimseye lüzumsuz harcama yaptırmıyoruz, uygun görmediğimiz hiçbir kitleye hitap etmiyoruz. İşletmeniz için en uygun hedef kitleye seslenerek, gelirinizi 10’a katlıyoruz. Bizimle çalışmanız için bir öneri daha: Bizimle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize, ücretsiz rakip analizi yapıyoruz. Rakip analizi, dünyada gerçekleştirilen birçok analizden daha başarılı, önünüzü görmek açısından en faydalı analizdir.

Reklamınızın konumunu, anahtar kelimeleriniz, reklam metinleriniz, yönlendirilen sayfanın reklam metni ile uyumu ile doğrudan alakalıdır. Bu 4 kuralı en iyi şekil de temsil ediyoruz. Google Adwords için reklam verebileceğini düşünen tecrübesiz ve işletme sahibi insanların en büyük yaptığı hata, yanlış hedef kitle seçimi, yanlış görsel ve metin kullanımı, maliyetleri fazla fazla tutma gibi birbirinden ilginç davranışlardır.

Bu verimsizliği engellemek adına Google, Google Adwords Uzmanlığı sertifikası ile yüzlerce kişiyi Adwords konusunda eğittikten sonra, piyasa da çalışabilecek konuma getirmektedir. Şirket olarak her çalışanımız Google Adwords Uzmanlığı Sertifikasına sahiptir.

Google reklamlarında kazandığımız deneyim sonucunda gördüğümüz en güzel varlık ise, çalıştığımız işletmelerin, maliyetlerini çok güzel ayarlamamız sonucu verdikleri hizmetin yeni müşterilere ulaşabilmesidir. Sizler de hemen bizimle çalışarak, bu deneyimden faydalanmak istemez misiniz?

Adwords hesabınızı kendi başınıza yönetebilirsiniz ancak, gerekli eğitimleri almadığınız, gerçekleşen güncellemeleri takip etmediğiniz için hiçbir davranışınız doğru sayılmayacaktır. Yaptığınız tek şey, verimsiz harcanan para, yeni müşterilere ulaşamamak olacaktır. Hemen bizimle iletişime geçerek, dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanın. Yorum kısmına görüş ve önerilerinizi dile getirebilir, mail adresim olan info@osmanalkan.com.tr adresinden detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak