Facebook Sayfa Beğendirme Yöntemleri 1

Facebook Sayfa Beğendirme Yöntemleri

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Sosyal medya platformlarından biriside yıllardır kullandığımız Facebook tur. Bu yazımızda facebook sayfa beğendirme yöntemlerinden bahsedeceğiz. Sizlerde biraz sonra vereceğimiz yöntemler sayesinde facebook sayfa beğendirme işleminizi kısa sürede yüksek sayılara çıkarabileceksiniz.

Öncelikle facebook sayfası beğendirme yöntemlerine geçmeden önce facebook sayfanız nasıl geliştirmelisiniz maddeler halinde bundan bahsedelim.

  • Öncelikle ilgi çekici ve düzenli paylaşımlar yapmalısınız.
  • Facebook beğeni hilesi kullanmaktan ilk başta kaçınmalısınız
  • İnsanları yorum kısmına etiketleyerek veya kendi profilinizde paylaşarak facebook sayfa beğeni işlemi yapabilirsiniz.

Şimdi gelin başlıklar halinde facebook sayfa beğendirme yöntemlerinden bahsedelim.

Facebook Sayfa Beğendirme Yöntemleri

  • Düzenli ve Kaliteli Paylaşımlar Yapın

Oluşturmuş olduğunuz Facebook sayfasından genel ayarlarını yapınız. Genel ayarlarını yaptıktan sonra, ilk başta sabırlı ve düzenli bir şekilde hangi alana ait bir facebook sayfası açmış iseniz o yönde düzenli içerik paylaşımları sağlayınız. İçerik paylaşımları yaptıktan sonra, arkadaşlarınıza ve çevrenize sayfayı beğenmesini önermeyi kesinlikle unutmayınız. Bu sizin gelişiminiz açısından büyük öneme sahiptir. Bunun yanında paylaşacağınız içerikler sade düz yazı veya resim olarak değil de hem yazı hem resim şeklinde bir paylaşım yaparsanız insanların ilgisini daha çok çekmiş olursunuz. Buda sizin sayfanıza olan ilgiyi daha çok artırmaktadır.

  • Sponsor Reklamlar Verin!

Facebook üzerinde yeni olmuş olduğunuz için daha çok kitleye ve insan gücüne ihtiyacınız olacaktır. Bu anlamda gelişiminizi hızlandırmak adına, sizin açmış olduğunuz sayfaya benzer veya facebook üzerinden ücretli reklamlar satın alınız. Bu size pozitif yönde geri dönüşüm sağlayacaktır.  • Facebook Beğeni Hilesi Kullanma

Facebook beğeni hilesi kullanma aslında pekte iyi bir şey değildir. Örnek veriyorum 10 k facebook sayfa beğeni satın alabilirsiniz. Bunun içinde 100 tl veya 200 tl para ödeyebilirsiniz. Bu sizin sadece görünümde bir sayfa beğenisine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Her şeyin doğalı yani organik olanı iyidir. Bu yüzden facebook beğeni hilesi kullanacağınıza bu ücretlere reklam vererek, az ama öz aktif ve organik kullanıcılara sahip olabilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle facebook beğeni hilesi veya facebook beğeni hilesi satın alma işlemini önermiyoruz.

Not: Bunun yanı sıra Facebook sayfa birleştirme 2018 adlı makale yazımı okuyarak diğer facebook sayfalarınızı birleştirerek, daha fazla ve büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca SadeceOn’daki facebook sayfa beğenisi hizmetleri sayesinde ihtiyaç duyacağınız Türk beğenilere ya da yabancı beğenilere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz aktif ve gerçek takipçi için Türk takipçi paketlerinden satın alabilir, dilerseniz bot takipçi satın alarak takipçi sayınızı yükseltebilir, dilerseniz facebook videolarınıza izlenme alabilir, durum ve paylaşımlarınıza beğeni ya da yorum satın alabilirsiniz. Aradığınız tüm facebook hizmetleri 10 liradan başlayan fiyatlarla SadeceOn’da! Hemen facebook sayfa beğeni satın al bağlantısına tıklayarak bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz!

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak