En İyi VPN Programı Hangisidir? 5

En İyi VPN Programı Hangisidir?

Yazar Osman ALKAN
3 yorumlar

En iyi vpn programı hangisidir yazımızdan önce vpn ne olduğunu, ne işe yaradığını kısaca bahsedelim. Daha sonra da bu konu hakkında detaylı bir şekilde incelememizi sağlayalım. Vpn programları İnternet üzerinde gezerken yasaklamış olan sitelere giriş de kullanmamıza yarayan daha doğrusu, o web sitesini açmaya yarayan programa vpn adını veriyoruz. Bu açıdan vpn programları istediğimiz, sitelere giriş yapabilmek için önem arz etmektedir.

Vpn programlarını sadece bilgisayar üzerinden değil, aynı zamanda da istediğimiz zaman telefon dan da kullanabiliriz. Bu sayede mobil olarak da istediğimiz sitelere giriş sağlayabiliriz. Bu açıdan yapmamız gereken tek şey, programı mobil uygulama olarak indirmek veya bilgisayarımıza kurmamız gerekmektedir.

En İyi VPN Programı Hangisidir?

En İyi VPN Programı Hangisidir?

Ancak biraz sonra bahsedeceğimiz programlara değinmeden önce size bir uyarı ve tavsiyemiz olacaktır. Vpn programları sizi İnternet üzerinde anonim olarak gezdirip yasaklı sitelere giriş sağlayabilirken kötü amaçlı yapılmış olan vpn programları, sizin İnternet Ağınız üzerinde girmiş olduğunuz web siteleri de takip edebilir.

Bunun sonucunda ister istemez sizi de birileri takip ediyor olacaktır. Peki böyle bir probleme karşı alabileceğimiz bazı basit örneklerden bahsedecek olursak, ücretli yani tam sürüm olarak kullanabileceğimiz vpn satın almanızı öneririm. Bu diğer ücretsiz vpnlere göre daha güvenilir ve sizin için daha sağlıklı olacaktır.Gelin şimdi sizin için önereceğim belli başlı vpn programlarını inceleyelim

1) CyberGhost VPN:

Önerebileceğim diğer vpn programlarından biriside CyberGhost VPN programıdır. Bu programın en önemli özelliklerinden biriside, hem Android hemde İOS işletim sisteminde mobil uygulamasını telefonunuza kurarak kullanım sağlayabileceğiniz güzel bir programdır. Programa ulaşmak için tıklayınız.

2)  Hotspot Shield

Hotspot Shield programı vpn programları arasından en iyi olarak nitelendirebileceğimiz programlar dan birisi olduğunu söyleyebilirim. Çünkü daha güvenilir ve sizi anonim olarak tam anlamıyla saklayabilir. Ayrıca ülkemizde yasaklanmış olan tüm sitelere de giriş yapabilirsiniz. Bu program size önerebileceğim en iyi vpn programı arasındadır.

3) ZenMate VPN:

 ZenMate VPN

ZenMate VPN

ZenMate VPN diğer önermiş olduğum programlar gibi sizi anonim olarak web sitelerinde gezdirebilecek uygulamadır. ZenMate VPN mobil ve bilgisayar ara yüzü ile desteklenmiş, mobil ve bilgisayar üzerinden kullanabileceğiniz bir vpn programıdır.

NOT: Bu Link’e tıklayarak vpn programlarını ücretsiz bir şekilde indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Ancak söylemiş olduğumuz gibi eğer İnternet ağında tam anlamıyla anonim gezmek istiyorsanız ücretli ve full sürüm bir vpn programı satın almalısınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğum uygulamaların ücretlisini satın alarak daha kolay ve güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Sizinle paylaşmış olduğum bu linkler ücretsiz uygulamasının, bölümüdür. Ayrıca kurulum aşamasında veya indirmede bir sıkıntı yaşarsanız; official@osmanalkan.com.tr ‘a mail atabilir, sorunlarınız hakkında cevap arayabilirsiniz.

Yasaklı sitelere giriş konusunda sorunsuz çalışan VPN programlarını bulmak için incele.co makalesine göz atmanızı tavsiye ederim

İlginizi Çekebilir

3 yorumlar

Ramazan 8 Ağustos 2017 - 10:02

Vpn programları gerçekten hem kullanışlı hemde hızlı bir şekilde indirme işlemi yapabildim. Teşekkürler Osman Bey

Cevap
Kadir 10 Ağustos 2017 - 19:01

Hemşerim blogun hayırlı olsun. Takibe başladım

Cevap
OsmanALKAN38 10 Ağustos 2017 - 22:02

Teşekkür ederim sağolun.

Cevap

Yorum bırak