En İyi Link Kısaltma Siteleri

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

2009 yılında yayın hayatına başlayan Google’nin link kısaltma servisi goo.gl sitesi, 13 Nisan 2018 tarihinden itibaren erişme kapattı. Google link kısaltma servisine benzeyen en iyi link kısaltma sitelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Daha önceden kaydedilen linkler için 30 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olacağını duyurmuştu. Eski linkler kullanılsa da, yeni bir işlem yapılmıyor. Ücretli, reklamlı ve ücretsiz link kısaltma siteleri bulunuyor.

Link Kısaltma Sitesi Bitly

Google’nin link kısaltma servisine benzeyen bitly, güçlü ve kullanımı kolay bir servistir. Bitly’den yapmış olduğunuz link kısaltma işlemlerinde geçmişe ait linklere ulaşabilirsiniz. Link kısaltma yapmak için bitly internet sitesine girip, url’yi yapıştırmanız yeterlidir. Url’yi alıp e-posta, internet sitesi ve cep telefonundan mesaj olarak diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Ücretli ve ücretsiz paketler bulunmaktadır. Ücretsiz olan pakette aylık bin link kısaltma işlemi yapabilirsiniz. Basic paket için aylık 29 dolar ödemeniz gerekiyor. Bu pakette aylık bin 500 link kısaltabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bitly internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Link Kısaltma Sitesi İs.gd

İs.gd link kısaltma servislerinden bir diğeridir. Sitenin içeriği sade ve anlaşılır olduğu için, internet bağlantınız ne kadar düşük olursa olsun, rahatlıkla girip linkinizi kısaltabilirsiniz. Üyelik, aylık ücret ve ek bir özellik olmadan sadece link kısaltmak istiyorsanız, is.gd link kısaltma servisini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Link Kısaltma Sitesi bit.do

Bit.do link kısaltma servisinin ara yüzü is.gd’ye benzemektedir. Bit.do internet sitesine girip, url’nizi yapıştırarak link kısaltma işlemini saniyeler içinde yapabilirsiniz. Ücretsiz olduğu gibi, üye olarak bağlantılarınızı düzenleme ve performansını inceleyebilirsiniz.

Link Kısaltma Servisi Soo.gd

İnternet sitesine üye olma özelliği bulunuyor ancak üye olmadan da işlem yapabilirsiniz. Soo.gd link kısaltma sitesinin; İngilizce, Fransızca, Arapça dil seçeneği bulunuyor. Kısaltma yapmak istediğiniz linklerinizi istediğiniz gibi özelleştirmenize izin veriyor.

Link Kısaltma Sitesi Ow.ly

Ow.ly link kısaltma sitesi bit.ly link kısaltma sitesine benzerlik göstermektedir. Ow.ly link kısaltma sitesini kullanmak için üye olmanız gerekiyor. Facebook, Twitter veya Google hesabınızı kullanarak hızlıca üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Google Play Store ve App Store’den uygulamayı indererek, cep telefonunuzda da kullanabilirsiniz.

Link Kısaltma Sitesi Ouo.io

Link kısaltarak para kazanmak istiyorsanız, ouo.io internet sitesini kullanabilirsiniz. Link kısaltmak için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Tıklama oranına göre para kazanırsınız. Ouo.io link kısaltma işleminde paylaşacağınız linklerde reklamlar görüntülenecektir.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak