Bir Web Hizmetinden Daha Fazlası

Yazar Osman ALKAN
0 yorum

Kişisel blog kurmak isteyip kuramayan veya web site yönetim sorunu yaşayan kişiler için belkide en önemli içeriklerimden birisi de bu içerik yazım olacaktır. Bunun yanı sıra kullanmış olduğu hosting den yeterli performans alamayan kişiler içinde bu yazı büyük önem arz etmektedir. İşte bu işe biz Web Hizmetleri olarak adlandırıyoruz. Gelin şimdi beraber bu konuyu daha fazla uzatmadan detaylı bir şekilde inceleyelim..

Web Hizmetiniz

Herhangi bir web sitesi kurmaya yeterli derecede bilgi sahibi değilsiniz ancak sizde dijital ortamın her geçen gün geliştiği şu dönemde sizlerde bir web site sahibi olmak istiyorsanız işte tam zamanı. Web Hizmetleriniz Dijital Performans ve reklam ajansı kurucularından biri olarak sizlere en doğru ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Web sitelerinizin kurulum ve yönetim aşamasında 7/24 sizlere destek sağlayarak işlemlerinizi kolaylaştırıyor, sıkıcı kodlama ve site yönetimi işlerinde sizleri birkaç adım ileriye taşımış oluyoruz.

Bunun yanı sıra son güncellenmiş ücretli ve ücretsiz birçok web site yönetim eklentileri ile sitelerinizi güvenliğini en üst seviyeye ulaştırarak sizlere teslimini sağlıyoruz. Yönetim süresi boyunca oluşturacağınız her türlü destek taleplerine en kısa zamanda cevaplayarak anında reaksiyon aldığımızı söyleyebilirim.

İç Dizayn En Önemlisi

Bir web sitesi çalışmasına başladığımız zaman, sadece bir site oluşturup sizlere teslim etmek yerine birçok kurulum ve ayarlarını yapıp sitenizi sizlere teslim ediyoruz. Bir evin iç dizaynı nasıl önemli ise bir web sitesinin de site içi optimizasyonu, site içi backlink çalışmaları, site içi seo gibi birçok önemli kriterleri bir araya toplayıp sizlerin herhangi bir şekilde farklı bir çalışma yapma geregi duymadan hepsini bir arada gerçekleştirmiş oluyoruz. Hem bu size maddi anlamda bir katkı sağlamış oluyor, hem de çalışmalarınızı tek elden yönetimi konusunda rahatlık yaşıyorsunuz.

Maddi anlamda bir katkı sağlar derken biraz konuyu açacak olursa bir web site yönetimi veya kurulumuna ayrı bir ücret ödüyorsunuz hem de seo ayarları için seo uzmanlarına ayrı bir ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Biz sizler için oluşturduğumuz paketlerden seçimlerinizi yaparak hiç bu dertleri düşünmeden tek tıkla tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Organik Trafiğinizi Yükseltme Çalışmaları

Bir web sitesini kuruduktan sonra en önemli çalışmalardan birisi de backlink ve site tanıtım çalışmalarıdır. Sizler için web Hizmetiniz Dijital Performans ve reklam ajansında oluşturmuş olduğumuz paketleri incelemenizi tavsiye ederim. Seçmiş olduğunuz çalışmalardan sonra çalışma tamamlanınca sizlere detaylı bir şekilde oluşturacağımız raporlama sistemi ile birlikte hangi siteden, ne tür reklam ve backlink çalışması sağlanmış sizlerde canlı bir şekilde şahidi olacaksınız. Detaylı bilgi almak ve referans çalışmalarımızı görebilmek adına isterseniz mail yolu ile isterseniz yorum yaparak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum bırak